Öronlappsfåtölj

903585

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, brun läderklädsel, djuphäftad och pärlspikad, sitthöjd 36 cm

Slitage, enstaka pärlspik saknas, en knapp saknas

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (30 bud)
7064956
3 200
7064909
7064733
2 800
7064733
2 600
7064430
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.