Matgrupp 5 dlr

903583

MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, bord samt 4 stolar, samt 2 iläggsskivor 45 cm vardera, mörkbetsad mahogny, skuren dekor, bordets höjd ca 75, diameter 105, stolar med sitthöjd ca 41 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 10

Matgrupp 5 dlr

Budhistorik (8 bud)
7079870
700
7079867
650
7057974
600
7057972
550
7057562
500

Slutpris SEK:
700
74 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.