Taklampa

903569

TAKARMATUR, 1900-talets böran, stomme i mässing, 9 armar, dekor med blommor, höjd 74, diameter 80 cm

Lagning, slitage

Belysning, Taklampor

Rum 11

Taklampa

Budhistorik (18 bud)
7067787
7 000
7067788
7 000
7067787
6 600
7067784
6 400
7067776
6 200

Slutpris SEK:
7 000
735 EUR, 910 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.