Vitrinskåp

903514

VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XVI-stil, mahognyfanér, filtklädda hyllplan, beslag i mässing, höjd 143, 71x34 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Vitrinskåp

Budhistorik (11 bud)
7067331
7067172
750
7066906
700
7066905
650
7066623
600

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.