Väggur 1900-tal

903496

VÄGGUR, 1900-tal, förgyllt trä, höjd ca 60 cm

Slitage, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
Nyckel samt pendel medföljer

Klockor/Ur

Hylla 1

Väggur 1900-tal

Budhistorik

2021-04-16 kl 11:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.