Vägglampetter, ett par

903482

VÄGGLAMPETTER, (2 st) 1900-tal, tvåarmade, mässing, ca höjd 7 cm, längsta bredd ca 22 cm.

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage.

Belysning, Vägglampor, Metall

Vägglampetter, ett par

Budhistorik (1 bud)

7066750
2021-04-15 22:05:14

2021-04-16 kl 10:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.