Väggarmatur

903448

VÄGGARMATUR, 1900-tal, glas och metall, 2 ljuspunkter, ca 33 cm

Bucklor, bruksslitage

Belysning, Vägglampor

Rum 7

Väggarmatur

Budhistorik (1 bud)

7049572
2021-04-11 21:09:57

2021-04-16 kl 11:18
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.