Biblioteksstege 1900-tal

903382

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-tal, mässingsklädda trappsteg, etikettmärkt Made in Italy, höjd ca 47 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Biblioteksstege 1900-tal

Budhistorik (20 bud)
7067227
2 400
7067472
7067227
7067471
1 900
7067227
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.