Karmstolar 1 par 1900-tal

903376

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, björk, sitsarna klädda med Marimekko-tyg, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, sitsar med senare klädsel

Möbler, Stolar

Hylla 9

Karmstolar 1 par 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

7067391
7048202

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.