Felix Kelly litografi

903289

FELIX KELLY (1916-1994): "Steamers", signerad och daterad i trycket, färglitografi, ca 41x64 cm

Mindre veck samt bortfall i nedre högra hörnet

Tavelvagn 3

Felix Kelly litografi

Budhistorik (1 bud)

7050237
2021-04-12 07:22:20

2021-04-17 kl 11:20
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.