Helga Henschen

903267

HELGA HENSCHEN (1917-2002): Komposition med ansikten och fågel, signerad Helga Henschen, 76/120, färglitografi, synligt bildmått ca 43x55 cm

Tavelvagn 3

Helga Henschen

Budhistorik (4 bud)

7070612
700
7070357
7070163
7070162

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.