Matsalsmöbel gustaviansk stil

903209

MATSALSMÖBEL, 7 del, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, lösa stoppade sitsar, sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd ca 74 cm, diameter ca 110 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Linnégatan 21, Norrköping

Matsalsmöbel gustaviansk stil

Budhistorik (9 bud)
7071022
1 600
7071017
7071002
7070413
7070329
900

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.