Reklamskylt Marlboro USA

903179

REKLAMSKYLT, "Marlboro", metall och plast, USA, 1900-talets andra hälft, med belysning, höjd ca 44, 72x12 cm

Fungerar vid inskrivningstillfället, rost, slitage, adapter krävs

Diverse

Rum 4

Reklamskylt Marlboro USA

Budhistorik (5 bud)
7069771
7069710
1 400
7069573
7069533
500
7067395

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.