Gobeläng Frankrike 1800-tal

903028

GOBELÄNG, Frankrike, 1800-talets senare hälft, figurmotiv i form av läsande bokmal, ca 103x85 cm, inramad bakom glas

Mattor/Textilier

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Gobeläng Frankrike 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

7070461
7070459
700
7069908

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.