Ria Roes färglitografi

902984

RIA ROES (född 1939, Holland), "Lofoten Fredrikssen & Sönner", signerad, numrerad 59/100, bildstorlek ca 20x32 cm

Sned i ram, ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Ria Roes färglitografi

Budhistorik

2021-04-16 kl 11:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.