Matta orientalisk

902811

MATTA, orientalisk, old, signerad, ull på bomullsvarp, ca 350x255 cm

Åldersrelaterad slitage, missfärgningar

Mattor/Textilier, Orientaliskt, Konsthantverk

Mattor 7

Matta orientalisk

Budhistorik (10 bud)
7076701
2 600
7076698
2 400
7076697
7071456
7070083
1 900

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.