Vitrinskåp 1900-talets andra hälft

902782

VITRINSKÅP, England, 1900-talets andra hälft, 4 lådor, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 193, 81x48 cm

Slitage, märken, 1 utdragsslå saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

7070553
2021-04-17 08:07:30

2021-04-17 kl 11:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.