Oljemålning skeppsbrott 18/1900-tal

902700

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, skeppsbrott, olja på pannå, ca 79x63 cm

Retuscher

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
7067700
7065703
7062889
7059462
7058355

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.