Hovedvandsæg

902679

LUKTDOSOR, 2 st., silver, Danmark, 1800-tal, så kallade hovedvandsæg, höjd ca 7 cm, vikt ca 94 g

Smärre slitage

Silver

Hovedvandsæg

Budhistorik (21 bud)
7067943
7067941
7067893
1 900
7067864
1 800
7067454
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.