Taklampa

902674

TAKLAMPA, omkirng 1900-talets mitt, innerkupa i vitt opakt glas, ytterkupa i röd plast, fäste i mässing och teak, diameter 40 cm, höjd ca 30 cm inkl fäste

Fungerar enligt uppgift, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad, smärre nagg runt kant (troligen ursprungliga)

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Taklampa

Budhistorik (2 bud)

7098320
7090986

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.