Thomas Holm oljemålning

902556

THOMAS HOLM (samtida): "Creamy bit of an unknown plesure", signerad a tergo, olja på duk, ca 65x91 cm

Oramad

Tavelvagn 2

Thomas Holm oljemålning

Budhistorik (22 bud)
7071030
2 600
7070843
2 400
7071025
2 400
7070843
7071008

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.