Champagnekylare

902516

CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets början/ första hälft, med hänklar i form av lejonmaskaroner, höjd ca 21 cm

Bruksslitage, ställvis hårt.

Diverse

Monter 29

Champagnekylare

Budhistorik (8 bud)
7053866
650
7053630
600
7053215
550
7052888
500
7052345
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.