Etsningar Graham Clarke

902507

GRAHAM CLARKE (1941): 4 st, årstiderna, "Winter", "Spring", "Summer", "Autum", signerade, numrerade 85/150, etsningar, ca 30x36 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Etsningar Graham Clarke

Budhistorik (2 bud)

7062583
7062581

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.