Upsala-Ekeby Karlskrona

902374

UPSALA-EKEBY KARLSKRONA, servis, 169 dlr, porslin, 1900-talets mitt, bestående av: assietter, 58 st; vas, sockerskålar, 29 st; gräddsnipor större 13 st; gräddsnipor mindre 7 st; askfat, 5 st; kaffekoppar med fat, 49 st; kaffekoppar med mindre fat, 5 st, tekannor med lock 2 st

Ytsmuts, vissa servisdelar med nagg medföljer

Keramik/Porslin

Upsala-Ekeby Karlskrona

Budhistorik

2021-04-13 kl 10:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.