Göran Wärff skål Kosta

902239

GÖRAN WÄRFF, skål, glas, Kosta, dekor i underfång, signerad "Kosta 82-43 G. Wärff Ateljé", höjd ca 9, diameter 12 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Monter 21

Göran Wärff skål Kosta

Budhistorik (6 bud)
7052770
550
7066561
500
7052770
450
7053320
7052770

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.