Olle Carlström, oljemålning

902222

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): Vinterlandskap, signerad, olja på duk, ca. 50x55 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Olle Carlström, oljemålning

Budhistorik (12 bud)
7052904
7052887
7052885
7052884
700
7052883
650

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.