Matgrupp i rokokostil

902079

MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, 7 dlr., rokokostil, gulbemålad, skuren dekor, bestående av: 6 stolar, matbord, sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd ca 74, 120x116, 3 medföljande iläggsskivor ā 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 22

Matgrupp i rokokostil

Budhistorik (16 bud)
7054242
2 400
7054240
7054238
7054237
1 900
7054236
1 800

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.