Unto Koistinen oljemålning

901882

UNTO KOISTINEN (1917-1994) modell, signerad samt daterad 1964, olja på papper, lagd på masonit, 128x117 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Unto Koistinen oljemålning

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
7080125
8 000
7080121
7 600
7080120
7 400
7080119
7 200
7063572
6 400

Slutpris EUR:
8 000
83 507 SEK, 9 395 USD
Utropspris EUR:
8 000-10 000