Hatthylla

901818

HATTHYLLA; 1900/2000-tal, ek och metall, höjd ca 46 samt 81x33 cm

Färgavskrap, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hatthylla

Budhistorik (3 bud)

7054218
7052936
7049790

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.