Carlos Cruez-Diez seriegrafi

901815

CARLOS CRUZ-DIEZ (Venezuela, född 1923): Komposition, signerad och daterad -79, 11/200, färgserigrafi, ca 60x60 cm

Fack 94

Carlos Cruez-Diez seriegrafi

Budhistorik (22 bud)
7054248
6 000
7052499
5 800
7051266
5 600
7050746
5 400
7050724
5 200

Slutpris SEK:
6 000
630 EUR, 780 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.