Bertil Wahlberg oljemålning

901787

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Skärgårdsmotiv med stugor, signerad Wahlberg, olja på pannå, ca 34x67 cm

Fack 88

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

7053753
7053678
7052909

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.