Taklampa industrimodell

901680

TAKLAMPA, industrimodell, 2000-tal, kromad metall, kupans höjd 70 cm, total höjd 130 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Taklampa industrimodell

Budhistorik (1 bud)

7067963
2021-04-16 11:44:10

2021-04-17 kl 10:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.