Cypresser Ovädersmoln oljemålningar

901670

OIDENTIFIERAD OKNSTNÄR (1900-tal): "Cypresser", "Ovädersmoln över linfält", signerade Olle Larsson, olja på duk, ca 73x61 resp 61x50 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (3 bud)

7050639
7048602
900
7043976

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.