Elis Ryberg oljemålning

901597

ELIS RYBERG (1919-1985): Vårvandring, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, ca 33,5x42 cm

Fack 32

Elis Ryberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
7052857
7052856
650
7052758
600
7034987
550
7034371
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.