Jeroen Henneman serigrafier

901568

JEROEN HENNEMAN (född 1942) "Saturday Night Sunday Morning" (1973), signerade samt numrerade 53/60, serigrafier, bildstorlek 84x65 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Jeroen Henneman serigrafier

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
7077296
320
7077293
7077290
260
7077289
240
7077286
220

Slutpris EUR:
320
3 048 SEK, 396 USD
Utropspris EUR:
600-800