Tage Göthlin silverljusstakar

901489

TAGE GÖTHLIN, ljusstakar, 1 par, silver, Tesi, Göteborg, 1968, rokokostil, höjd 22 cm, vikt ca 580 gram

Fyllning saknas, bruksslitage, repor

Silver

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tage Göthlin silverljusstakar

Budhistorik (12 bud)
7071167
2 800
7071188
2 600
7071167
2 400
7071183
7071167

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.