Bojan

901257

BOJAN, Kina, 1800-tal, underglasyr blått, höjd ca 16 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 12

Bojan

Budhistorik (2 bud)

7039986
7037689

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.