Väggtextil

901219

VÄGGTEXTIL, "Le Chevalier", 1900-talets första hälft, ca 174x140 cm

Smärre slitage

Mattor/Textilier

Matthylla 4

Väggtextil

Budhistorik (83 bud)
7045849
20 000
7045846
19 500
7045843
19 000
7045842
18 500
7045841
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 916 EUR, 2 250 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.