Kaj Franck vas

901147

KAJ FRANCK, VAS, sign. Nuutajärvi Notsjö, 1960/70-tal, brunt bubbelglas, höjd 20 cm, diameter 19,5 cm.

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Kaj Franck vas

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
7080226
130
7051113
120
7046222
110

Slutpris EUR:
130
1 238 SEK, 161 USD
Utropspris EUR:
300-400