Eva Zettervall färglitografi

901091

EVA ZETTERVALL (född 1941), "Blåkulla", signerad och numrerad Eva Zettervall 199/200, färglitografi, ca 55x75 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Eva Zettervall färglitografi

Budhistorik (1 bud)

7038265
2021-04-08 12:59:15

2021-04-13 kl 11:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.