Hans J. Wegner kombinationsmöbel

900905

HANS J. WEGNER, kombinationsmöbel, 1950-tal, för RY Möbler, Danmark, fanérad i ek, bestående av säng, garderob, skrivbord samt bokhylla, höjd ca 200, längd ca 300 bredd ca 50 cm

Omfattande bruksslitage, repor

Ändringar/tillägg
nyckel finns

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Budhistorik (42 bud)
7039126
27 000
7039115
26 000
7039111
25 000
7039106
24 000
7039103
23 000

Slutpris SEK:
27 000
2 587 EUR, 3 038 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.