Öronlappsfåtölj Chesterfield

900872

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, läderklädd, djuphäftad rygg, dekorspik, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Öronlappsfåtölj Chesterfield

Budhistorik (36 bud)
7039319
3 800
7039309
3 600
7039296
3 400
7039283
3 200
7039220

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.