Stolar 6 st rokokostil

900761

STOLAR, 6 st, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bemålade, fast stoppad sits, sitthöjd ca 49 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stolar 6 st rokokostil

Budhistorik (20 bud)
7037580
2 800
7037579
2 600
7037578
2 400
7037577
7037576

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.