Olle Hjortzberg oljemålning

900756

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Stilleben med blommor, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1941, olja på pannå, ca 46x55 cm

Rum 6

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
7039198
19 000
7036745
10 500
7026143
10 000
7026140
6 000
7024544

Slutpris SEK:
19 000
1 820 EUR, 2 138 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.