Evert Lundqvist oljemålning

900742

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Porträtt, monogramsignerad E.L samt a tergo Evert Lundqvist 1976, olja på pannå, ca 19,5x17 cm

Evert Lundqvist oljemålning

Budhistorik (18 bud)
7041669
17 500
7041663
17 000
7041483
16 500
7041660
16 500
7041483
16 000

Slutpris SEK:
17 500
1 677 EUR, 1 969 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.