Fåtöljer rotting

900694

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rotting, sitthöjd ca 38 cm

Brukslitage, skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Fåtöljer rotting

Budhistorik (26 bud)
7039574
2 600
7036393
2 400
7036393
7037357
7036393
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.