Thérèse Schwartze oljemålning

900599

THÉRÈSE VAN DUYL SCHWARTZE (1851-1918): Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad, ca 60x48 cm

Duk med hål och repor

Konst, Äldre måleri, Selected

Kundcenter

Thérèse Schwartze oljemålning

Budhistorik (13 bud)
7041702
4 200
7040775
7038956
1 900
7038402
1 800
7038401
1 700

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.