JOHN JON-AND: I slips

900462

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): I slips, blyerts på papper, signerad i blyerts Jon-And, dagmått ca 23x17 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

John Jon-And - Karikatyrens okrönte svenske mästare

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: I slips

Budhistorik

2021-04-18 kl 15:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.