Skåp teak

900262

SKÅP, teak, 1900-talets mitt, överstycke med hyllinredning, understycke med lådinredning, höjd ca 155, 90x38 cm, nycklar (2) medföljer

Slitage, märken

Ändringar/tillägg
Nycklar (2) finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Skåp teak

Budhistorik (6 bud)
7027430
1 700
7037468
1 600
7027430
7037467
1 400
7027430

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.