Oljemålning Tage Hedqvist

900194

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Motiv från Arildshamn, monogramsignerad TH, dedikationstext, daterad 37, olja på duk, ca 72x91 cm

Dukskada, mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Tage Hedqvist

Budhistorik (1 bud)

7038014
2021-04-08 11:16:30

2021-04-08 kl 11:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.